Catering

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę imprez w Kawiarni jak również w miejscu wskazanym przez Państwa np. mieszkanie, plener, firma (w promieniu 100 km).
.
Nasza oferta skierowana jest zarówno do małych grup liczących do 10 osób, jak i do dużych grup zorganizowanych. Największa impreza jaką udało nam się obsłużyć liczyła 650 osób.
Posiadamy profesjonalną obsługę kelnerską. Po zakończonej usłudze zawsze pozostawiamy wzorowy porządek w miejscu naszej pracy.
Dysponujemy dekoracjami do stworzenia wiejskiej strzechy, oraz wędlinami z własnej wędzarni. W   trakcie   imprez   możemy   zaprezentować  fontanny   z   czekolady   z   owocami   lub  fontannę z koktajlami.
Menu jest  zawsze indywidualnie dobierane w zależności od charakteru imprezy –  rozpoczynając od drobnostek w postaci kanapek, koreczków i sałatek,  na wykwintnych daniach kończąc.
Ponadto dysponujemy grillem, na którym możemy upiec prosiaka czy też przyrządzić wspaniały udziec ze świni.
Organizujemy również bale sylwestrowe, andrzejkowe, ostatkowe i okolicznościowe.

Zawsze dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów!

Summary
Article Name
Catering
Author
Description
Organizujemy bankiety, konferencje, szkolenia, koktajle, spotkania biznesowe, wernisaże, otwarcia firm, imprezy okolicznościowe w Kawiarni jak również w miejscu wskazanym przez klienta.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress